Търсене в Помощ
Начало » Афиш » Театър и опера » Наградиха бъдещето на театралното изкуство на национален фестивал в Русе - продължение
Продажба на
употребявани автомобили

 Наградиха бъдещето на театралното изкуство на национален фестивал в Русе - продължение
16 Юни 2007 21:01:38

Реклама

Днес жури в състав КЕВА АПОСТОЛОВА – председател и членове – КРУМ ГЕРГИЦОВ, МАРИЯ МАТЕЕВА,
СИЛВИЯ ТЕРЗИЕВА и КРУМ БЕРКОВ присъди следните награди:

Голяма награда /грамота,статуетка, 100лв./ -
“БОМБЕТО” от Йордан Радичков, постановка Венцислав Петков, спектакъл на СОУ за европейски езици “Свети Константин Кирил Философ” - Русе


Първа награда /грамота, статуетка, 80лв./ -
“РЕЙС” от Станислав Стратиев, спектакъл на Професионална гимназия по облекло “ Недка Иван Лазарова” – Русе, постановка Орлин Дяков

Втора награда / грамота,статуетка , 60лв./ -
“Любов...Любов! Любов?” по “Декамерон” на Бокачо, спектакъл на Театрално студио “Движение” при Професионална гимназия “Академик Иван Гюзелев” – Габрово, постановка Александър Митев



Трета награда /грамота, статуетка, 40лв./ -
“Случки от “Декамерон” от Алеш Фухс, спектакъл на Театрална група “Магим” при Математическа гимназия “Баба Тонка” – Русе, постановка Росина Данченко

Специална награда на журито /грамота, статуетка, 80лв./ -
“БОИНГ-БОИНГ” от Марк Камолети, постановка Ралица Константинова, спектакъл на СОУ “Христо Ботев” - Русе

Специална награда на генералния спонсор /грамота, книги, 80лв./ -
“ДВАНАЙСЕТА НОЩ” от Уилям Шекспир, постановка Любомир Кънев, спектакъл на Студио театър при Общински детски център за култура и изкуство - Русе

Награда за спектакъл, разкриващ ярко проблемите на младото поколение /грамота, статуетка, 80лв./ -
“Марихуаната на мама е най-добра” от Дарио Фо, спектакъл на Театрално студио при Читалище “Христо Ботев” и Регионална библиотека “Христо Смирненски” – Плевен, постановка Мария Веселинова

Награда за камерен спектакъл /грамота, статуетка, 80лв./
“Шпионка в черепа” от Румен Сомов, спектакъл на Младежка театрална студия при Народно читалище “Възродена искра” – Казанлък, постановка Мая Стоянова



ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ

Награди за главна мъжка роля /грамота, медалион/ -

1. ИВЕЛИН ПЪШЕВ за ролята на Разумен от “Рейс” на Станислав Стратиев
2. МАРИЯН КРАЧУНОВ за ролята на Полицай от “Марихуаната на мама е най-добра” от Дарио Фо
3. ВАЛЕРИ ЕНЕВ за ролята на Филипо от “ Случки от “Декамерон” от Алеш Фухс
4. ПЕТЪР ПЕТРОВ за ролята на Веселия клоун от “Шпионка в черепа” от Румен Сомов
5. ПЕТЪР ГЕЗЕНЧОВ за ролите на близнаците Дромио от “Забавления младежки или Комедия от грешки” по Уилям Шекспир, спектакъл на Професионална гимназия “М. Ломоносов” – Горна Оряховица
6. ВЕСЕЛИН ТОТЕВ за ролята на Робер от спектакъла “Боинг – Боинг” от Марк Камолети
7. ЛЪЧЕЗАР ЛАЛЕВ за ролята на Дзима от “Любов...Любов! Любов?” по “Декамерон” на Бокачо
8. ИВАН ИВАНОВ за ролята на Стоян от спектакъла “Женско царство” от Ст. Л. Костов , спектакъл на Младежка театрална студия при ДКТ “Иван Радоев”- Плевен
9. БОЯН БОЯНОВ за ролята на Стенли Уебер от спектакъла “Рожден ден” по Харолд Хинтър на Театрална студия при Регионална библиотека “Любен Каравелов” – Русе
10. ДИЯН ГЕНЧЕВ за ролята на Буратино от музикалния спектакъл “Буратино” от Петър Ступел на Детски музикален театър при СОУ “Йордан Йовков”- Русе

Награди за главна женска роля /грамота, медалион/ -

1. БОЯНА ТОПЧИЙСКА за ролята на Боби от спектакъла “Марихуаната на мама е най-добра” от Дарио Фо
2. ЕЛЕНА ПЕТРОВА за ролята на Памела от спектакъла “Деветият километър” от Ивайло Брусовски
3. ЕЛИЦА ТОДОРОВА за ролята на Лучиана от спектакъла
“Забавления младежки или Комедия от грешки” по Уилям Шекспир
4. ГЕРГАНА ИЛИЕВА за ролята на Берт от спектакъла “Боинг- Боинг” от Марк Камолeти
5. АНДРИАНА ТУТОВСКА за ролята на Жабата от спектакъла “Как така?” от Йордан Радичков на Професионална агротнехническа гимназия “Н. Й. Вапцарпов” – град Бяла Слатина
6. ИВА КАЛЧЕВА за ролята на Теса от спектакъла “ Любов...Любов! Любов?” по “Декамерон на Бокачо
7. АННА СЛАВЧЕВА за ролята на Жулиета от спектакъла “Ромео и Жулиета” по Уилям Шекспир на Театрален състав “Работилничка за таланти” при Технологична професионална гимназия “Мария Кюри” – Перник
8. ИРИНА УЗУНОВА за ролята на Съдбата от спектакъла “ Споменът за една усмивка” от Ирина Узунова на Математическа гимназия “Гео Милев” – Плевен
9. АНЕЛИЯ МИТЕВА за ролята на Оливия от спектакъла “Дванайсета нощ” от Уилям Шекспир
10. МАРТИНА АЛЕКСИЕВА за ролята на Жаклин от спектакъла “Боинг-Боинг” от Марк Камолети

Награди за поддържаща мъжка роля /грамота, медалион/-

1. ПЛАМЕН ПАСКАЛЕВ за ролята на Сър Тоби от спектакъла “Дванайсета нощ” от Уилям Шекспир
2. КРИСТИЯН МАРЧЕВ за ролята на Трини от спектакъла “Деветият километър” от Ивайло Брусовски
3. НЕДЯЛКО НЕДЕЛЧЕВ за ролята на Гарджо от спектакъла “Чистата горичка” от Димитър Кочланов , спектакъл на Детска театрална студиа “Арлекин” при Основно училище “Христо Ботев” – град Алфатар
4. ДАНИЕЛ ДОБРЕВ за ролята на Караман от спектакъла “ Чистата горичка” от Димитър Кочланов
5. КАМЕН СЪБЕВ за ролята на Рамзес от спектакъла “Самолетът беглец” от Камен Донев на СОУ “Димчо Дебелянов” – Белене
6. МАРТИН РАДОЕВ за ролята на Дядо Еньо от “Женско царство” от Ст. Л. Костов
7. ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ за ролята на Божил от “Женско царство” от Ст. Л. Костов
8. ПЕТРОМИЛ ДЕНЕВ за ролята на Овчаря от спектакъла “Бъркотия и магия” на Детско юношески театър “Бис” при Общински детски комплекс – Шумен
9. ДИМИТЪР АВРАМОВ за ролите му в спектакъла “Бомбето” от Йордан Радичков
10. ОЛГА МИНЕВА за ролята на Шута от спектакъла “Дванайсета нощ” от Уилям Шекспир

Награди за поддържаща женска роля /грамота, медалион/ -

1. МИЛЕНА БЕРБЕНКОВА за ролята на Кръчмарка от спектакъла “Бъркотия и магия” - Шумен
2. ТЕОДОРА ВИРОВСКА за ролята на Циганката от “Бъркотия и магия”- Шумен
3. СВЕТЛАНА ЗОРОВА за ролята Пампинеа от спектакъла “Случки от “Декамерон” от Алеш Фухс
4. ИВЕЛИНА ПАВЛОВА за ролята на Любовта от спектакъла “Шпионка в черепа” от Румен Сомов
5. БОРИСЛАВА ПЕТРОВА за ролята на Розета от спектакъла “Марихуаната на мама е най-добра” от Дарио Фо
6. АНИ НИКОЛОВА за ролята на Юдит от спектакъла “Боинг- Боинг” от Марк Камолети
7. ЛОРА МАРТИНЧЕВА за ролята на Маргьорит от спектакъла “Самолетът беглец” от Камен Донев
8. НАДЕЖДА РАДЕВА за ролята мисис Боулз от спектакъла “Рожден ден” по Харолд Пинтър
9. МАРИНЕЛА ПЕТРОВА за ролята на Алдомировци от спектакъла “Рейс” от Станислав Стратиев
10. КРИСТИНА ВИЧЕВА за ролите й в спектакъла “Бомбето” от Йордан Радичков

Награда за оригинална /авторска/ композиция /грамота, статуетка/ бе дадена Ивайло Брусовски за пиесата “Деветият километър”, спектакъл на Професионална гимназия по дървообработване и вътрешна архитектура “Йосиф Вандрак” – Русе.

/ДТ "С. Огнянов" и RuseInfo/
/на снимката - момент от награждаването/




Ford Focus 2014
Ford Transit


2003 - 2014 ® Ruse Info е регистрирана търговски марка под номер 00066498 в Патентно Ведомство на Република България. Всички права запазени!